Apartmány Ćurković

Počátek        Nabídka        Apartmány        Pláže        Mapa        Ceny a rezervace


Dům rodiny Ćurković se nachází na ostrově Čiovo, 20m od moře, v blízkosti pláže. Historické centrum Trogiru, který je pod ochranou UNESCO je cca. 1 km, nebo 10 minut pěšky. Čiovo je spojen mostem na pevninu. Na pozemku se nachází zahrada s borovicemi a palmami.

V domě se nacházejí 3 apartmány (A4) s vlastním vchodem, z nichž je každý určen pro 4 osoby. Celkem nabízíme ubytování pro 12 osob.


Apartmány se 3 hvězdičkami:

• Apartmán pro 4 osoby - přízemí (45 m2 + 20 m2 terasa), klimatizovaný

• Apartmán pro 4 osoby - 1. patro (46 m2 + 8 m2 balkón), klimatizovaný

• Apartmán pro 4 osoby - 2. patro (80 m2 + 50 m2 terasa), klimatizovanýKaždý apartmán má satelitní televizi, žehličku a klimatizace v každé místnosti. Kromě toho je vám k dispozici fax, bezdrátový přístup k internetu a gril na pozemku u domu.

Kuchyně jsou kompletně vybavené, s velkou chladničkou, nádobím na vaření, mikrovlnnou troubou, jídelním příborem, kávovarem a toasterem. V každé koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo, záchod a bidet. Na terasách a balkónech najdete sedací soupravy a slunečníky.

Parkovací místa jsou zajištěna a nacházejí se bezprostředně za domem. Našim hostům je k dispozici kotviště pro člun a prostor pro lodní vlek.

Nejbližší pláž se nachází hned přes silnici dvacet metrů od domu. Nejpopulárnější pláž v okolí, pláž v Okrugu Gornjem (vodní sporty, bary a  restaurace) je vzdálena asi 5 minut chůze.